Adresa
- P&Ľ Špaček s.r.o.
- Zuzany Chalupovej 10B, 85107 Bratislava
Priestor na dýchanie: vďaka matným skleneným povrchom v agátovo sivej farbe a tvaru L, ktorý ponecháva priestor pre veľkorysý jedálenský kút, vyžaruje kuchyňa príjemný pocit.
Plynový krb a polica na knihy, ktorá je integrovaná do prednej časti kuchyne, podčiarkujú domácky charakter kuchyne. Detaily robia rozdiel: otvorená polica tvorí kontrast so zatvorenými čelami, povrchy bez úchytiek sú kombinované s atraktívnymi vyrezanými ťahmi na prsty, pokojné farby vytvárajú dokonalý kontrast k výrazným tónom, ako je napríklad skrinka vo farbe koňaku a dlažba v benzínovej farbe, ktorá dodáva miestnosti pocit pevnosti.
Bezúchytkové, od podlahy až po strop vysoké skrinky ponúkajú dostatok priestoru a taktiež vnútorné vybavenie je optimálne prispôsobené vareniu. Spotrebiče integrované vo výške, ako napríklad chladnička, ktorá sa otvorí po stlačení, alebo umývačka riadu, ktorá reaguje na klopanie, nie sú triky, vytvárajú pokojný vzhľad bez úchytiek.
Skvelý nápad na zásuvky a výsuvy: vnútorné priečky z lisovaného netkaného materiálu. Mäkký materiál je príjemný na dotyk a pohlcuje hluk kuchynského náčinia. Skvele ich dopĺňajú dubové Flex-Boxy. Výsledkom je starostlivo navrhnutá organizácia pre všetko, k čomu potrebujete mať prístup. Funkčnosť v celej svojej kráse.